7″ preorder, split LP, mixtape

Dog Lovers dokončují práce na sedmipalci. Vinyly už jsou v lisovně a většina prací na obalu už je taky dokončena. Vyjde 120 číslovaných kusů, z nichž bude 100 na prodej. Celej obal je komplet ručně dělanej. Sedmipalce budou venku na Fluff Festu (hrajem jako poslední kapela na malém pödiu v pátek ve 22:00). Na stránkách Samuel Records byl dneska spuštěnej předprodej. Mrkněte sem.

Co se týče split LP, tak to se taky pohnulo. CHILD MEADOW mají na 9. července zabookovaný studio. Hned jak nahrajou, tak jejich i naše nahrávka poputují k Willovi na mix.

A tady je odkaz na další šamanův mixtape. Samý dobrý věci, hehe.

Dog lovers are finishing their work on the seveninch. Vinyls are being pressed and covers are also almost done. There will be 120 numbered pieces, 100 will be available for sale. All covers are entirely handmade. The sevenich will be out for Fluff Fest (we’re playing on Friday at 10pm on the small stage). Today preorder started at Samuel Records website. Check it out here.

Works on the split LP also moved. CHILD MEADOW booked their session in studio for 9th July and as soon as they have their five songs recorded they will go along with our five songs to Will for mix.

And finally, here‚s a link for another Honza’s mixtape.

Příspěvek byl publikován v rubrice Mixtape, Novinky / News. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s