Aktualizovali jsme data výletů do Jugošky a do Anglie a máme i nějaký naplánovaný koncerty v ČR. A taky už jsme dostali 50ks obalů od Paperplanecrash chlápků. Fakt dobrá práce. Takže máme komplet desku! Bohužel toho velká část šla do zahraničí na preordery. Jo a tadyto si poslechněte. Je to kapela, kde hraje Jamie, co nám pomáhá s anglickejma koncertama. Pokud to klapne, tak pojedou s náma. Mrkněte dole na fotky, jak kluci tiskli obaly.

We updated the Balkan and English dates. And we received 50 covers for the split w/ Child Meadow. PPC guys did great job and the whole release looks nice. Unfortunately most of the copies went abroad to satisfy those who preordered them. But we’ll be picking up the rest in the first week of July and than it will be oficially out. You can pick up US copies at Affinity Index soon – the package is on the way. By the way, you should check out this nice band where Jamie, who’s helping us with English dates, plays. Hopefully we’ll be able to play some shows with them while we’re there. Below there are som pictures of Paperplanecrash guys prinitng the covers. We love these guys.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky / News. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na

  1. whocareszine napsal:

    Hello guys, My name is Arthu and i’m from Brazil… i really think that your sound are amazing, really!!! How i could get some Remek releases? I need that! my e-mail whocareszine@gmail.com

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s