Malé kousky svobody

Náš kamarád Matěj (mimochodem bubeník s námi pokrevně spřízněných Palahniuk) studuje FAMU a jako ročníkovou práci natočil krátkej dokument o Remkovi. Je to šikovnej kluk.

Tady to je. Názor na naše názory si udělejte sami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Video. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Malé kousky svobody

 1. MR CLICHÉ napsal:

  Tato subkultura lidí, kterou je kapela REMEK součástí, je plná zažitých klišé, které jedna kapela od druhé slepně přebírá. Viz kytarista s rezavým vousem, který je přes jeho mládí ještě prořídlý a má být jistojistě znak mužnosti, to celé v rozporu s růžovým medvídkem se kterým se prý v noci objímá (další rozpor s mužným/madiským vousem) skrývá před světem, nechtíc by ho někdo viděl.
  O dalších kliše jako je veganství, náhrávání zásadně v nekomerčních studiích po nějakých kutloších, recyklace oblečení se netřeba dále bavit.
  Kapela Remek nám ve svých smysluplných textech chce něco co jsme jěště nslyšeli, zdělit, leč používá nesrozumitelného řevu, který je dalším projevem zaběhlích klišé.

  MR CLICHÉ

  • Funeral Diner napsal:

   Jistě. V dnešní době musí být každý, kdo si za nečím stojí, připraven na to, že se stane terčem podobných chytráků kteří začnou na jeho adresu trousit uštěpačné poznámky o „pouhých frázích“ plné pravopisných chyb. Spíše by nás zajímalo, co by takoví lidé chtěli, například ve zmiňovaném veganství, nového. Ubohé napadání Šamana snad ani není třeba komentovat, všichni jsme lidé kteří mají svá tajemství, své tužby a tak dále. Takže se jménem veganů omlouváme, že jste musel tento videoklip na Youtube zhlédnout. Pokud chcete dokumenty o kapelách, kde nebudou žádné zbytečné fráze, měl byste zkusit Metallicu a jim podobné. Tam se dozvíte, jak nákladné musí být vydání desky, kolik milionů se musí naházet do strojové výroby triček, suvenýrů a tak dále…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s