Další split na obzoru

Unavený Slovinec

Unavený Slovinec

O víkendu nám v mailu přistál první Willův mix nahrávky Paperplanecrash pro naše chystané splitko. Je to neuvěřitelně silnej materiál. Z desky to bude super. My už jsme taky dostali první mix a až to bude připravené, tak určitě něco pustíme na bandcamp. Teď dáváme dohromady podklady pro booklet a když to vyjde, tak by začátkem roku 2013 mohla deska jít do výroby. Zatím víme, že se na vydání budou podílet tyhle labely: Microsleep, Pure Heart, IFB, Slavery & Resistance, Rope or Guillotine a Dszukhell.

Poslední koncert roku odehrajeme 13. prosince v Olomouci společně s Unattended Funeral, což je skvělá kapela kluků Boiling Point. Powerviolence, kterej na Slovensku a v ČR nemá obdoby. Brzo by měla bejt venku jejich první kazeta, tak to sleduj.

Jo a včera vyšlo nové demo naší další kapely – Marnost. Pokud chceš, tak to za dobrovolný příspěvek stahuj tady.

We received a first mix of Paperplanecrash’s songs for our split. It’s soooo intense and it’s going to be even more awesome when played from a vinyl. We also received a first mix and when mixing is finished we will put something on bandcamp. We’re collecting material for the booklet now and if everything goes well we will have the split made at the beginning of the next year. So far these labels confirmed that they will help to release it: Microsleep, Pure Heart, IFB, Slavery & Resistance, Rope or Guillotine and Dszukhell.

We’re playing a last show of this year with Unattended Funeral. It’s a band of people from Boiling Point and it’s awesome. Heavy powerviolence, check out their upcoming cassette.

Also our other band Marnost released a new demo. You can download it here.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky / News. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s