27/2

Juraj se dal na dráhu gif designera. Klikni a uvidíš zázrak. / Juraj became a gif designer. Click to see a miracle.

Juraj se dal na dráhu gif designera. Klikni a uvidíš zázrak. / Juraj became a gif designer. Click to see a miracle.

O víkendu jsme odehráli koncert na výborné akci v Milevsku. Je to poprvé, co se kluci pokusili udělat tam nekuřáckou akci a celkem to vyšlo. Jen tak dál. Není nic hnusnějšího, než při hraní dejchat kouř a pak dva dny kašlat černej hnus. Koncert v Milevsku + den před ním v Táboře nakonec vydělaly dohromady 5800 na zvířecí domov Sirius. Kdyby někdo měl zájem, tak ke koncertům vyšla i kompilace za účasti Remek, Lahar, Muruoa, Krüger a dalších kapel a po koncertech ještě nějaké kusy zbyly. Pár fotek dal na svoje stránky Syky z Rabies a dole je jedno z videí.

Další koncert je naplánovaný v Praze v Crossu a pak samé zahraničí (teda včetně Slovenska, haha). Uvidíme, co přijde dál. Jinak naše další kapela – Marnost – spustila stránky, tak to můžeš omrknou.

We played an awesome benefit show for an animal shelter last Saturday. You can find a video from it below. The organizers also did a benefit CD with us, Lahar, Krüger, Mururoa and some other bands. We have some upcoming shows planned in Austria, Slovakia and Ukraine and we’ll see what the future will bring us. The ABC fest in Wien will be so special for us as so many friends will play there as well. By the way, our other band – Marnost – just launched a website that you can check out here.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky / News. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s