Vychází splitko s Paperplanecrash / Split with Paperplanecrash is out now

ppc-rPo více než půl roce se konečně podařilo vše dotáhnout do konce a knaší velké radosti vychází 1. dubna v docela velké kooperaci labelů split LP s našimi slovinskými bratry Paperplanecrash. Remek tady má 3 nové songy a cover od PPC a Slovinci přinesli dokonce 4 nové písně a cover Remek. My jsme tradičně nehrávali ve zkušebně za pomoci Bluma a obě strany míchal a masteroval Will Killingsworth (Orchid, Ampere, Vaccine,…) v Dead Air Studios, takže je to nahlas. Obaly navrhli Jure (PPC) s naší Simčou a všechny je ručně natiskli Jure a Marko. Deska vychází v nákladu 500ks a má šestnáctistránkový booklet z díly Černého voříška.Tentokrát je booklet dokonce na recykláku, takže všechno v pořádku.

Jinak tahle deska je druhý díl ze série tří splitek mezi námi, Paperplanecrash a Child Meadow. Jako první vyšlo vloni split LP Child Meadow & Remek. Na třetí split je už zaděláno a Child Meadow dokonce materiál na něj zveřejnili na webu. Doporučujeme poslechnout, je to výborný.

Nové splitko vyšlov kooperaci následujících labelů Bus Stop Press (fr), Désertion(fr), Dzuskhell (hun), IFB (usa), Junk Cola (mk¨), L’Artiisant (fr), Microsleep (ger), Pure Heart Records (cz), Rope or Guillotine (nl), Slavery & Resistance (sk) and Win Htein (uk). Když se na to podívám, tak mám radost, jak pěkně dokáže mezinárodní DIY scéna fungovat. Up the punx!

Naší stranu splitka si můžeš stáhnout zadara nebo za dobrovolný příspěvek na bandcampu. Veškerý výdělek z dobrovolných příspěvků jde na benefiční účely přes Coffee Breath Records.

Seems unbelievable but after months of preparing the new split LP with our Slovenian brothers Paperplanecrash will be out on 1st April. It is released in a big cooperation of labels. We have here 3 new songs and a PPC cover and PPC brang 4 new songs and a Remek cover. As usually we recorded at Gattaca rehearsal room with huge help of Blum and both sides were mixed & mastered by Will Killingsworth (Orchid, Ampere, Vaccine…) at Dead Air Studios (= it is loud). Jure and Simča prepared the covers and Marko with Jure printed them. There were 500 pieces made and each of them also includes a 16 page A4 booklet made by Black Mut. This time they are on recycled paper so P1090963everything is fine.

Anyway, this is second part of a series of 3 split LPs between us, Paperplanecrash and Child Meadow. The first part (Child Meadow / Remek) was released last year and the last part is already being prepared. Child Meadow even put their recording for the new split on their bandcamp so make sure you check it out.

The new records is released by Bus Stop Press (fr), Désertion(fr), Dzuskhell (hun), IFB (usa), Junk Cola (mk¨), L’Artiisant (fr), Microsleep (ger), Pure Heart Records (cz), Rope or Guillotine (nl), Slavery & Resistance (sk) and Win Htein (uk). Looking at the list I find it amazing how the international DIY scene works. Up the punx!

You can download our side of the split at our bandcamp for free or for a voluntary donation. All money go directly to a benefit fund via Coffee Breath Records.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky / News. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 reakce na Vychází splitko s Paperplanecrash / Split with Paperplanecrash is out now

  1. Lukáš napsal:

    Ahoj REMEK, úžasne silné splitko! Bude k zohnaniu na koncertoch v máji aj staršie s Child Meadow + distro? Teším sa na vás v Žiari n/Hronom 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s