Hele, bude deska

sledge punxO víkendu jsme navštívili zkušebnu Gattaca a s trpělivou pomocí Bluma jsme nahráli šest nových songů. Od minule blumovi přibyly lepší mikrofony a spoustu zkušeností a na nahrávce to snad je znát. Každopádně je super sledovat ten vývoj. Hned jak se dodělají nějaké menší úpravy, tak to celé pošleme Willovi K. na mix a master. Těch něco málo přes 20 minut, co jsme nahráli, vyjde příští rok nejpravděpodobněji jako jednostranný 12″ vinyl na Stonehenge Records. Po nahrávání jsme ještě s našimi slovenskými oblíbenci Unattended Funeral a Möbius odehráli koncert v malém vnitřním DIY skejtovém spotu v Olomouci a byl to první koncert, co se tam dělal. Dopadlo to snad doře a musím říct, že by bylo skvělý, kdyby v každém městě bylo takové místo. Víc můžete omrknout ve videu.

Do konce roku už nám zbývá jediný koncert, a to páteční benefit na kampaň GOOD NIGHT WHITE PRIDE, kde zahrajem opět se žilinskou partou (tentokrát v inkarnaci nazvané Boiling Point) a Gride. Pojďte přihodit nějakou tu bankovku do benefiční kasičky.

So we spent a weekend in Gattaca practice space and Blum helped us to record six new songs that will be on a new record. It will be released by Stonehenge records and most probably it will be a single sided LP. We finished the weekend with playing an interesting show at a DIY indoor skate spot in Olomouc. It was the first show that took place there and hopefully not the last one. It would be cool if such places were in every town… so inspiring. We played together with our friends Unattended Funeral and Möbius. If you want, check out videos from the show. The last show of this year will be a benefit show for GOOD NIGHT WHITE PRIDE campaign (together with Boiling Point and Gride).

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky / News. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s