MARNOST

Všichni z nás se do určité míry podílejí na kapele MARNOST, takže snad nebude od věci malá novinka o jejích plánech. Vypadá to totiž, že před květnovým turné kromě REMEK LP vyjdou hned dvě vinylové nahrávky MARNOSTi.

Tento týden odesíláme do výroby split LP MARNOSTi s maďarskou kapelou OAKEN, které je personálně propojena s našimi kamarády z RIVERS RUN DRY a DZSUKHELL REKORDS (ti momochodem vydávali i desky REMEK). Nezmasterovanou ukázku ze strany OAKEN si můžete poslechnout na soundcloudu. Za nás tam bude skladba inspirovaná Heinerem Müllerem, co jsme dělali k filmu Hamletophelia. Oproti tomu, co visí na bandcampu bude nový master a nová verze má 17 minut.

Velmi brzo by mělo vyjít i split EP MARNOST / LEECHFEAST. My tam budeme mít takovou experimentálnější sedmiminutovou skladbu s textem od S.K.Neumanna. LEECHFEAST pravděpodobně dvě skladby. Do konce února to budou mít hotové. LEECHFEAST je bahenní sludge/doom s kytarovou sekcí PAPERPLANECRASH. Na posledním Fluffu jsme s nima odehráli koncert a jejich LP je výborné. Na tuhle desku pořád sháníme labely.

All of us participate to some extent in another band called MARNOST so hopefully some news about it won’t be annoying. It looks that besides the REMEK LP we will release 2 vinyl records with this band before REMEK & GATTACA goes on tour at the beginning of May.

This week we are sending to factory a split LP of MARNOST with OAKEN. OAKEN are friends that we know from RIVERS RUN DRY and DZSUKHELL REKORDS (who by the way co-released REMEK records). An unmastered preview of OAKEN’s songs for this split can be heard at soundcloud. For our side we will use the song we made for Hamletophelia movie inspired by heiner Müller. There is an older version at our bandcamp, but here we will use a longer and remixed version. It will have 17 minutes.

the other planner record is a split EP of MARNOST and LEECHFEST. Here we will have a more experimental song with lyrics from S.K.Neumann. LEECHFEAST will have 2 new songs. If you don’t know them you should check them out. they play some great heavy sludge/doom from swamps. Their LP is just great. And by the way, their guitars section plays in PAPERPLANECRASH. And by the way, we are still searching for labels for this release.

Hamletophelia film:

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s