LP

Koncem příštího týdne vychází samostatné LP REMEK. Má okolo 23 minut a vychází na v kooperaci Stonehenge Records a Music For Liberation. Vyrobeno bylo 500 kopií na částečně potištěném černém vinylu. Poprvé bude k sehnání nejspíše 4.5. v Toulonu na jednom z koncertů našeho turné s Gattaca. Celý jsme to natáhli na bandcamp, kde je to ke stažení za dobrovolný příspěvek (všechny prachy jsou do benefičního fondu Coffee Breath).

Desku nám v prosinci 2013 pomohl nahrát Blum ve zkušebně Gattaca. Mix a master udělal Will K. v Dead Air Studios v Amherstu, MA. Kresby na obalu a v bookletu dělala Simča a obal i desku potisknul Christophe.

By the end of next week the new REMEK LP will be out. It has about 23 minutes and it is released by Stonehenge Records and Music For Liberation. There are 500 copies on partly screenprinted black vinyl. The first opportunity to get is will be probably on 4th May in Toulon during our tour with Gattaca. We uploaded the whole record to bandcamp so you can download it for free or for donation of your choice (all the money go to a benefit fund under Coffee Breath project).

All the songs were recorded at Blum’s studio in Gattaca rehearsal room in December 2013. Will K. mixed it in December 2013 and January 2014 in his Dead Air Studios in Amherst, MA. Illustrations on the cover and in the booklet were done by Simona, our bass player, and the cover and vinyl was screenprinted by Christophe.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky / News. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s