Pozvánka na koncert Grand Détour a Or – 7. června 2014 v Praze

GD_small

GRAND DÉTOUR
Agilní parta z francouzského Toulonu okolo BÖKANOVSKY a CHILD MEADOW, tedy spolků, které v Česku už asi není potřeba představovat, tentokrát vyjíždí na turné s další z jejich kapel. GRAND DÉTOUR sice nemají zpěv, ale hudebně jim nejde upřít kořeny ve francouzském emo hardcoru. Jejich hudba zní jako kombinace FROM MONUMENTS TO MASSES a DAÏTRO. V dnešním slovníku by se možná dala popsat jako post-hardcore nebo post-rock, ale patos a nekonečné efektové exhibice, který se s těmito styly často pojí, tady nenajdete. GRAND DÉTOUR hrají především písničky a více než k čemu jinému se dají přirovnat práve ke starším francouzským emo kapelám, jako byli například GANTZ.

OR
Or už dlouho je provází pověst jedné z nejenergičtějších kapel z našich končin. Hodně hlučná kombinace hrubého noiserocku a promakaného hardcoru hraného jen ve třech. Vloni vydali debutní velkou desku u Silver Rocket a před nedávnem odjeli turné po Balkáně. Jako chráněnci Fondu ohrožených muzikantů si určitě zaslouží podporu.

Koncert začne ve 20:00, končí se ve 22:00, celá akce je nekuřácká a vstupné budeme vybírat do klobouku. Aby se kapelám aspoň pokryly náklady, doporučujeme dát něco mezi 100 a 150 kč.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Pozvánky / Events, Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s