Report a dobré zprávy

xxxNa slovenském serveru punkgen.sk vyšel pěkný report z listopadového koncertu v martinském Včelínu. K přečtení je tady. To by bylo k tomu reportu.

Dobré zprávy jsou ty, že v únoru (přesněji 26.2.2015) budeme na sedmičce dělat koncert pro Baton Rouge. Bude to téměř na den přesně tři roky, co jsme s nima hráli na půlce (ráno po koncertu jim pak bohužel někdo vykradl dodávku). Pokud tuhle kapelu ještě neznáš, tak jí asi nejlíp přiblíží to, že v ní hrají 4 z 5 členů Daïtro, to jest všichni kromě zpěváka. I když B.R. zní jinak, ty Daïtro tam prostě slyšet jsou, a to hlavně v bicích a zvuku kytar. Napadá mě, že poslední deska Daïtro (Y) dost naznačila směr, kterým se teď vydávají Baton Rouge, a možná to je tím, že na ní je hodně často slyšet melodický vokál kytaristy Juliena. V Baton Rouge ale ještě víc vystoupla záliba členů v protopunkových kapelách, takže určitě už nečekejte nějaké plochy plné ozvěn a různých efektů. Přesto to ale má atmosféru jak blázen. Ta kapela je dost originální, takže se to blbě popisuje. Nejlepší bude, když si to sami poslechnete na jejich bandcampu. Venku mají dvě desky a split. Kromě super hudby, co tahle parta se všemi svými kapelami dělá (kromě Baton Rouge a Daïtro hráli/hrají ještě v 12XU, Mihai Edrisch, Ancre, Torino…), je na nich super i to, že je to prostě pořád punk se vším, co k tomu patří. Doporučujeme udělat si na ten den čas a na sedmičku přijít, nebudete litovat.

Tady je ještě facebooková událost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky / News, Pozvánky / Events. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s